Automatyzacja procesów wewnętrznych IT

Klient

Duża instytucja logistyczna działająca na terenie Polski (top 5) oczekująca zwiększonej kontroli i bezpieczeństwa w procesach wewnętrznych IT.

Oczekiwania

Duża instytucja logistyczna działająca na terenie Polski (top 5) oczekująca zwiększonej kontroli i bezpieczeństwa w procesach wewnętrznych IT.

Projekt

Klient przez lata koncentrował się na procesach biznesowych, odkładając automatyzację procesów wewnętrznych IT w czasie. Częste rotacje pracowników oraz konieczność zaadresowanie kwestii bezpieczeństwa, podniosły priorytet rozwiązanie IT4IT. Ogromne wyzwanie projektowe stanowiło zinwentaryzowanie wszystkich procesów i sposobu ich przebiegu. Kolejnym krokiem było odpowiednie uspójnienie przebiegu oraz zdefiniowanie poziomów akceptacji niezbędnych do uruchomienia. Automatyczna akceptacja oraz automatyczne odnowienie uprawnień to tylko niektóre z usprawnień zaproponowanych przez Finture.

Wykorzystanie narzędzia klasy BPMS (webmethods) było również odpowiedzią na możliwość szybkiego reagowania i wprowadzania zmian do procesu. Rozwiązanie zostało z sukcesem wdrożone w infrastrukturze klienta.

Rezultaty

Pracownicy Klienta w sposób masowy korzystają z rozwiązania przy każdej wniosku o zmianę (uprawnienia, dostępy, etc.) kierowaną do IT. Dzięki procesowi możliwe jest śledzenie statusu oraz czasu realizacji każdego zlecenia.

Info

 • Sektor

  Logistyka

 • Usługa

  Automatyzacja procesów
  biznesowych

 • Technologie

  Java, BPM, webMethods
  Angular

 • Projekt w liczbach

  +10000

  użytkowników systemu

  +10

  różnych procesów IT obsługiwanych przez System

  Poznaj gotowe rozwiązania

  Optymalne narzędzie
  do automatyzacji procesów

  Płynnie łączy funkcje zarządzania pracą, zarządzania procesami biznesowymi i automatyzacji procesów biznesowych. Zrewolucjonizuj swój sposób pracy, zwiększ wydajność i usprawnij procesy w swojej organizacji.