Szkolenie

GenAI

Kompetencje przyszłości

Szkolenie z dziedziny generatywnej sztucznej inteligencji (GenAI) ma kluczowe znaczenie dla organizacji, ponieważ otwiera drzwi do nowych możliwości w automatyzacji procesów, optymalizacji pracy i innowacyjności. Poprzez zapewnienie pracownikom wiedzy na temat najnowszych technologii AI, organizacja nie tylko zwiększa swoją konkurencyjność na rynku, ale także stymuluje kreatywność i efektywność w rozwiązywaniu problemów.

Dlaczego warto?

94% specjalistów branży IT już wykorzystuje w swojej codziennej pracy narzędzia wspierane AI. 43% uważa, że dzięki AI pracuje szybciej i efektywniej wykonując większą liczbę zadań w tym samym czasie co przed wprowadzeniem AI do swojej codziennej pracy.*

Podnoszenie produktywności organizacji przy jednoczesnym zapobieganiu przeładowaniu pracowników pracą (czy wręcz zapobieganie wypaleniu zawodowemu) wydaje się kierunkiem, dzięki któremu organizacja stanie się nowoczesnym i atrakcyjnym miejscem pracy, ale będzie również gotowa na nowe wyzwania rynkowe.

Poznaj dostępny termin oraz cenę

Kto poprowadzi szkolenie/warsztaty?

bg_gen_ai1
Prowadzący szkolenie

Adam Skąpski

Head of R&D

Absolwent kierunku informatycznego Politechniki Warszawskiej, otwarty na nowości profesjonalista IT z ponad 15-letnim doświadczeniem
na różnych stanowiskach, w tym: Programista, Lider Techniczny Zespołu, Menedżer Produkcji Oprogramowania, Architekt Rozwiązań oraz Doradca IT. Zafascynowany postępem w dziedzinie generatywnych sztucznych inteligencji i próbuje znaleźć sposoby, w jakie może on przyspieszyć inżynierię oprogramowania i uczynić ją bardziej dostępną dla każdego.

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie jest przygotowane z myślą o organizacjach, których celem jest nie tylko poprawa produktywności, ale i zwiększenie komfortu pracy swoich pracowników. Na szkoleniu odnajdą się zarówno osoby posiadające wiedzę bazową oraz te posiadające i korzystające już AI w swojej codziennej pracy. To szkolenie nie wymaga znajomości pisania kodu i jest dedykowane pracownikom biurowym (nie IT).

Jaki jest cel szkolenia?

Jako organizacja pracująca w branży IT zdajemy sobie sprawę, że liczba narzędzi oraz ilość
coraz to nowych informacji na temat AI może być przytłaczająca. Naszym celem będzie zebranie i ustrukturyzowanie wiedzy na temat AI w przystępny sposób wraz z ćwiczeniami. Stawiamy na praktyczne zastosowanie AI w codziennej pracy.

Czego się Państwo nauczycie/dowiecie?

W ramach szkolenia poznacie Państwo nie tylko popularny ChatGPT czy Midjourney. Lista narzędzi AI jest bardzo długa. Ograniczymy się jednak do tych, których poznanie pomoże Państwa pracownikom w codziennej pracy. Dowiedzie się Państwo czym są tokeny, prompty i jak je pisać. Nauczycie się Państwo pisać proste skrypty oraz analizować dużą ilość danych

w kilka minut z pomocą AI. W ramach szkolenia poruszymy również zagadnienia etyczne, prawne, kierunki rozwoju oraz ograniczenia AI. Porozmawiamy również
o tym, jak organizacja prócz wykształcania kompetencji u pracowników musi się przygotować na korzystanie z AI w swojej codzienności.

Jakie materiały Państwo otrzymacie?

Podczas spotkania otrzymacie Państwo materiały drukowane/pdf
a w nich:

Poznaj dostępny termin oraz cenę