DevSecOps & Cloud Solutions

Złożoność projektowanych systemów nie może wpływać na szybkość dostarczania zmian. Stosując zautomatyzowany proces DevSecOps jesteśmy w stanie w sposób powtarzalny, bezpieczny oraz przewidywalny wdrażać nowe zmiany w najbardziej skomplikowanych środowiskach naszych klientów.

Integracja i automatyzacja procesów Continous Release and Deployment, Continous Testing and Continuous Monitoring w ramach DevSecOps powoduje, że w procesie wytwarzania eliminuje się powtarzalne i błędogenne czynności. Standaryzacja procesu automatyzacji optymalizuje również koszty rozwoju i utrzymania narzędzi wykorzystywanych przez poszczególne zespoły deweloperskie. Włączenie w proces wytwarzania zagadnień security wskazuje na kluczową rolę tego obszaru w rozwiązaniach bankowych. Nacisk na podejście „Security by design” zapewnia poufność, integralność oraz dostępność danych i rozwiązań w ciągłym potoku dostarczania rozwiązania.

Dostarczamy wysokiej jakości produkty i usługi informatyczne dla firm każdej wielkości. Naszą misją jest eliminacja kosztownych opóźnień w projektach, usprawnienie współpracy, zwiększenie produktywności pracowników, zaoszczędzenie czasu i pieniędzy naszych klientów, które mogą być wykorzystane na inne zadania.

Przekształć swoją firmę dzięki elastycznym, wieloplatformowym aplikacjom online w bezpiecznym, stabilnym środowisku. W Finture projektujemy i opracowujemy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie oprogramowania w chmurze, które napędzają Twój biznes – więc wszystko, co musisz zrobić, to skupić się na swoich celach, a resztę pozostawić nam.

Poznaj gotowe rozwiązania

Optymalne narzędzie
do automatyzacji procesów

Płynnie łączy funkcje zarządzania pracą, zarządzania procesami biznesowymi i automatyzacji procesów biznesowych. Zrewolucjonizuj swój sposób pracy, zwiększ wydajność i usprawnij procesy w swojej organizacji.