Twój nowy

system automatyzacji
procesów

Automatyzacja procesów biznesowych i funkcja zarządzania dokumentami, dzięki flowee to bezproblemowe połączenie.

Automatyzacja procesów biznesowych
z elastycznym i intuicyjnym systemem

Obniż koszty i podnieś zyski

Automatyzacja procesów biznesowych za pomocą platformy flowee (BPA) to sposób na ograniczanie kosztów przez nowoczesne organizacje. Poprzez automatyzację powtarzalnych i czasochłonnych zadań, platformy BPA redukują potrzebę wykonywania pracy manualnej i uwalniają cenny czas oraz zasoby.

Duża liczba procesów manualnych stwarza duże pole do popełnienia błędów

Flowee to nowoczesne rozwiązanie dedykowane dla firm o różnej skali działania. Poprzez automatyzację rutynowych i czasochłonnych zadań, Flowee znacząco ogranicza możliwość popełniania błędów i zwiększa efektywność. Dzięki Flowee, firmy mogą wyeliminować ryzyko związane z ręcznym wprowadzaniem danych i innymi powtarzalnymi czynnościami, co redukuje prawdopodobieństwo kosztownych pomyłek.

Z flowee skomplikowane formularze zrobisz w kilka sekund

Jesteś w stanie tworzyć skomplikowane formularze z załącznikami w odpowiednim momencie procesu, prezentować je swoim pracownikom/klientom w elegancki sposób. Pozwól sobie na dowolność – różne wersje tego samego formularza, jeśli jest to konieczne!

Zainspiruj się sposobami wykorzystania pełnego potencjału flowee

Wsparcie biur obsługi

Wasze centrum obsługi jest zasypane zapytaniami? Wiele z nich jest powtarzalnych? Wesprzyj swój zespół przy użyciu Flowee i daj mu czas potrzebny do skupienia się na realnych problemach.

Przetwarzanie faktur

Zyskaj lepszą kontrolę nad wydatkami i obniż koszty obsługi faktur. Bez względu na stopień złożoności akceptacji, Flowee pomoże Ci poprawić proces przetwarzania faktur.

Przetwarzanie dokumentów

Chcesz poprawić proces tworzenia, akceptacji i podpisywania umów (zarówno papierowych, jak i elektronicznych)? Flowee pomaga w tworzeniu bezpiecznych umów na czas.

Przetwarzanie korespondencji

Optymalizuj przychodzącą i wychodzącą korespondencję, popraw rejestrację i eliminuj ryzyko zagubienia dokumentów, zapewniając jednocześnie dostęp online do dokumentów.

Onboarding pracowników

Każdy lubi płynnie wchodzić do firmy, wiedząc, kto, co, gdzie i kiedy. Jednak proces wdrażania wydaje się być długi i skomplikowany. Flowee może pomóc Ci na każdym kroku tego procesu.

Obsługa reklamacji i szkód

Skorzystaj z usprawnień w obszarze obsługi roszczeń, które zdziałać cuda dla zadowolenia Twoich klientów i pracowników.

Obsługa wniosków urlopowych

Obsługuj wnioski o urlop, mając dokładną wiedzę na temat liczby dni, do których pracownik ma prawo, sprawdzaj daty i co najważniejsze – składaj wnioski bez problemów.

Obsługa sprzedażowa

Automatyzowane sprzedaże online? Bez względu na rodzaj usług świadczonych przez Twoją firmę, możesz zastosować podejście, które pomoże Twoim klientom uzyskać szybki dostęp do potrzebnych usług, niezależnie od ich lokalizacji.

Wsparcie dla Project Managerów

Wspieraj swoich Project Managerów, dostarczając im odpowiednie narzędzia. Automatyzacja procesów biznesowych zastosowana do pozyskiwania wymagań projektowych lub obliczania rentowności projektów na pewno jest właściwym narzędziem.

Implementacja krok po kroku

Gdzie najlepiej zacząć? Na początku 😉 Zadać sobie pytania i zgromadzić wiedzę. W fazie „discovery” będziesz współpracować z naszymi analitykami biznesowymi, aby odtworzyć i lepiej zrozumieć wszystkie procesy w Twojej organizacji.

W przypadku samej tylko implementacji platformy BPM, najlepiej zacząć od małych procesów i stopniowo je rozbudowywać. Możesz również zdecydować się na skorzystanie z jednego z gotowych procesów w Flowee, na przykład procesu przetwarzania faktur.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zajrzyj na stronę Flowee i poznaj dokładnie funkcje oraz zastosowania Flowee.

Odkryj etapy implementacji Flowee

Etap badania potrzeb

Jak wcześniej wspomniano, rozpoczynamy naszą pracę od zrozumienia Twojej organizacji, istniejących procesów oraz analizy potrzeb biznesowych.

Prototypowanie

Wspólnie mapujemy wszystkie istniejące procesy i tworzymy wizualizacje procesów w środowisku flowee, aby upewnić się, że wszyscy jesteśmy na tej samej stronie.

Konfiguracja Flowee

Po zmapowaniu procesów, przystępujemy do przygotowania docelowej konfiguracji flowee.

Opcjonalne integracje

Tak jak ludzie, oprogramowanie lubi przebywać w grupach – dlatego wiemy, że czasami flowee musi być drużynowym graczem i integrować się z oprogramowaniem, które już posiada Twoja organizacja – to jest odpowiedni moment, aby to zrobić.

Dokumentacja

Ostatnie modyfikacje i testy mają na celu upewnienie się, że flowee spełnia Twoje potrzeby i jest gotowy do uruchomienia w Twoim środowisku pracy.

Testowanie

Nikt nie lubi tego, ale wszyscy wiemy, że to konieczne, dlatego nigdy nie zostawiamy Cię bez tego. Dokumentacja i szkolenie są ostatnim kamieniem milowym przed uruchomieniem flowee.

Wdrożenie i nowe funkcjonalności

Po uruchomieniu flowee dbamy o to, abyś miał wszystko, czego potrzebujesz, aby skutecznie z nim pracować. I na życzenie dodajemy tu i tam nowe funkcje i ulepszenia 😉

Chcesz wypróbować flowee?

Flowee sprawdzi się doskonale w różnych sektorach

Telecomy

telecoms

Logistyka

logistics

Retail

retail

Bankowość

banking

Nieruchomości

real-estate

Insurance

insurance

Government

government

Co zyskasz z flowee?

Poproś o demo

Jeśli chcesz poznać pełnię możliwości Flowee, dowiedzieć się więcej o jego aspektach technicznych, możliwościach biznesowych, wypełnij formularz i umów się na demo.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h w celu umówienia dogodnego terminu prezentacji.

Administratorem danych wprowadzonych do formularza jest Finture Sp. z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu i udzielenia odpowiedzi na pytania. Więcej informacji o przysługujących prawach i zasadach przetwarzania danych, dostępne jest w polityce prywatności.

Poznaj pozostałe rozwiązania

Custom software development

Nasza firma w pełni rozumie, że indywidualne potrzeby naszych klientów wymagają spersonalizowanego podejścia. Nasz zespół specjalistów z dziedziny technologii oraz branży ubezpieczeniowej jest gotowy, by stworzyć oprogramowanie, które doskonale odpowiada unikalnym wymaganiom i specyfice ich działalności.

Nasze doświadczenie oraz dbałość o każdy szczegół to klucz do sukcesu projektów, w których uczestniczymy.

Outsourcing

Niezależnie czy potrzebujesz pojedynczego analityka systemowo-biznesowego/ programisty / testera / devOpsa czy też kompletnego zespołu, który będzie realizować powierzone zadania, w Finture jesteśmy gotowi pomóc Ci dobrać odpowiednią osobę lub skompletować zespół wg Twoich wymagań.