Kim jesteśmy?

Change the rules, imagine the future

Nasz zespół ekspertów IT wierzy, że Nasze zaangażowanie w osiąganiu doskonałości na każdym kroku naszej pracy oraz ogrom wiedzy, którą wnosimy do każdego projektu jest kluczem do sukcesu. Nie boimy się wychodzić ze strefy komfortu, a nasze podejście do każdego projektu bazuje na uczciwości, ciężkiej pracy i perfekcyjności. Naszą misją jest, aby Nasi klienci i partnerzy, nie tylko osiągnęli planowane wyniki, ale wykorzystali swój potencjał do maksimum. Współpracujemy z Tobą, aby mieć stuprocentową pewność, że otrzymasz wsparcie, które przekształci ten potencjał w wymierne rezultaty.

Finture łączy wiedzę techniczną z 20-letnim doświadczeniem w dostarczaniu globalnym firmom rozwiązań i usług, które spełniają najwyższe poziomy kontroli bezpieczeństwa.

Co Ty na to? Jesteś gotów stać się Naszą najnowszą historią sukcesu?

Jakimi technologiami się posługujemy?

Czy masz jakieś pytania na temat projektu do realizacji? Przedyskutuj to z naszym zespołem ekspertów IT i zamów bezpłatną konsultację

Finture - zespół ekspertów IT

Grzegorz Popielnicki
BU Director Banking
Marcin Kirilenko
BU Director Insurance
Adam Skąpski
Head of Research & Development
Krzysztof Chyliński
New Business Director
Katarzyna Tarasiewicz
HR Bussiness Partner
Wioleta Kasprzak
HR i Administracja
Weronika Dyląg
Marketing Manager
Agata Krajewska
Marketing Specialist
Marcin Horeglad
Kierownik zespołu
Agnieszka Szostakiewicz
Kierownik zespołu
Karol Gałazin
Kierownik zespołu
Katarzyna Złotkowska
Kierownik zespołu
Ilona Zielińska
Kierownik zespołu
Agata Molda
Kierownik zespołu

Jak pracujemy?

Nasz zespół ekspertów IT tworzą kierownicy projektów, analitycy, programiści, testerzy oraz devOps, którzy wspólnie z Twoim zespołem przechodzą przez optymalny proces do osiągnięcia wyznaczonego przez Was celu.

Faza bazowa

Wysoki poziom zautomatyzowania procesów wpływa zarówno na szybszą obsługę, zmniejszenie zaangażowania pracowników banku, ale zapewnia często bezobsługową weryfikację różnych typów dokumentów oraz ich form prawnych. Dlatego by pomóc Ci wybrać najodpowiedniejsze rozwiązanie w 24h od Twojego zapytania skontaktuje się z Tobą jeden z naszych opiekunów.

W trakcie rozmowy wstępnej spróbujemy zrozumieć, uchwycić sedno Twojego problemu i adekwatnie do potrzeby, zasugerujemy dalszy sposób postępowania. Wspólnie zadecydujemy o zaangażowaniu w kolejne etapy.

W Finture chronimy informacje, więc jeśli tego potrzebujesz, podpiszemy z Tobą dokumenty o poufności.

 

Faza discovery

Z naszego doświadczenia wiemy, że po wstępnej rozmowie, częstym kolejnym etapem przedprojektowym są warsztaty, w trakcie których wspólnie będziemy odkrywać kolejne elementy składowe konieczne do osiągnięcia wyznaczonych przez Ciebie celów.

W trakcie warsztatów:

  • w oparciu o wiedzę naszego zespołu ekspertów IT, wspólnie uzupełnimy opis wymagań funkcjonalnych i pozafunkcjonalnych dostarczając Ci materiał ułatwiający skompletowanie kluczowych informacji dla docelowych wymagań biznesowych

  • lub przełożymy Twoje wymagania biznesowe na język wizualny dostarczając Ci zmakietowany i uzupełniony diagram procesu w oparciu o notację BPMN2.0 z uwzględnieniem roli systemów informatycznych w realizacji czynności manualnych oraz automatycznej wymianie danych

  • zarekomendujemy i dostarczymy zbiór dobrych praktyk dotyczących umiejscowienia kluczowych elementów i funkcjonalności na Twoich interface’ach (UX design)

Dzięki wspólnej pracy warsztatowej, pozyskasz cenną wiedzę, ale i merytorycznie poprawne materiały mogące stanowić podstawę do dalszej pracy.

Faza design

W fazie design nasz zespół ekspertów IT przechodzi do wdrażania wcześniej ustalonego planu. Projektujemy makiety, interface użytkownika lub pracujemy z pominięciem tego etapu, przystępując do projektowania architektury rozwiązania lub konkretne elementy, w zależności od przedmiotu zamówienia.

Od preferowanego sposobu pracy klienta uzależniamy w długości sprintów. Razem z klientem wybieramy elementy, które mają być realizowane w ramach tych sprintów.

Zespół ekspertów IT, któremu możesz zaufać

Ponieważ znamy specyfikę bankową i mamy w niej doświadczenie oraz szczerze zależy nam budowaniu trwałych relacji z klientami, zyskasz na kontakcie z nami na każdym etapie procesu. Od uzupełnionych materiałów o wiedzę ekspercką, przez diagramy procesów jeszcze przed rozpoczęciem projektu.

Wycenę swojego projektu uzyskasz na każdym etapie (odpowiednio szczegółową do posiadanych przez nas informacji na temat projektu).