Poznaj rozwiązania dedykowane
W Finture, specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania dedykowanego, dostosowanego w pełni do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów. Naszym celem jest zapewnienie rozwiązań, które idealnie wpisują się w specyfikę branży i działalności.
Dzięki naszemu podejściu opartemu na dokładnym zrozumieniu celów i oczekiwań klienta, które poznajemy w fazie discovery, projektujemy oraz rozwijamy oprogramowanie, które spełnia oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów.
Nasze doświadczenie techonologiczne
Czy masz jakieś pytania na temat projektu do realizacji? Przedyskutuj to z grupą ekspertów i zamów bezpłatną konsultację
Nasze standardy
Nasza praca polega na dostarczaniu spersonalizowanych rozwiązań, które pozwalają naszym klientom osiągnąć sukces w dynamicznym środowisku biznesowym. Finture to partner, który koncentruje się na Twoim sukcesie i oferuje oprogramowanie dedykowane jako klucz do osiągnięcia najwyższego poziomu operacyjnego organizacji.
Nasz zespół analityczny pomoże Ci ustrukturyzować i sprecyzować cel oraz pomoże nakreślić drogę do niego, a programiści napiszą najwyższej jakości kod z zachowaniem standardów w tym ISO27001.
Dla kogo jest rozwiązanie dedykowane?
Wiele automatyzacji jesteś w stanie wykonać z pomocą naszych narzędzi takich jak Flowee, iSecurity, iCompliance, iClaimsRouter. Jednak każda gotowa platforma, nawet tak elastyczna jak Flowee, posiada swoje ograniczenia.
Jeśli poszukujesz rozwiązania, które wymyka się schematom, z dostosowanymi elementami do potrzeb Twojej organizacji, rozwiązanie dedykowane może okazać się tym, czego właśnie potrzebujesz.
Skonsultuj swój projekt
Skonsultuj z nami swój projekt i dowiedz się, czy Twój projekt wymaga rozwiązania dedykowanego.
Rozwiązania gotowe,
które możesz łatwo zaadaptować
Poznaj Flowee
Flowee to elastyczna autorska platforma typu low code do automatyzacji procesów biznesowych. Jej szeroki wachlarz możliwości pozwala na zautomatyzowanie zarówno procesów HRowych jak i procesów sprzedażowych co znacząco przyśpiesza time-to-market rozwiązania.
Jeśli jednak nie spełnia ona wszystkich Twoich potrzeb, jesteśmy gotowi rozmawiać o dodatkowych elementach platformy, które zostałyby stworzone na Twoje potrzeby.
Camunda 8
Jeśli jesteś zainteresowany migracją z Camunda 7 na Camunda 8 lub budowaniem swojego systemu na Camunda 8, jesteśmy nie tylko partnerem Camundy, ale mamy również w tym doświadczenie.
Dlaczego warto przejść na Camundę 8?
Camunda 8 to nie tylko nowe możliwości, ale również gwarancja supportu na długie lata. Przejdź na Camunda 8 z wsparciem eksperckim zespołu Finture.
Jak pracujemy?
Nasze zespoły tworzą kierownicy projektów, analitycy, programiści, testerzy oraz devOps, którzy wspólnie z Twoim zespołem przechodzą przez optymalny proces do osiągnięcia wyznaczonego przez Was celu.
Faza bazowa
Wysoki poziom zautomatyzowania procesów wpływa zarówno na szybszą obsługę, zmniejszenie zaangażowania pracowników banku, ale zapewnia często bezobsługową weryfikację różnych typów dokumentów oraz ich form prawnych. Dlatego by pomóc Ci wybrać najodpowiedniejsze rozwiązanie w 24h od Twojego zapytania skontaktuje się z Tobą jeden z naszych opiekunów.
W trakcie rozmowy wstępnej spróbujemy zrozumieć, uchwycić sedno Twojego problemu i adekwatnie do potrzeby, zasugerujemy dalszy sposób postępowania. Wspólnie zadecydujemy o zaangażowaniu w kolejne etapy.
W Finture chronimy informacje, więc jeśli tego potrzebujesz, podpiszemy z Tobą dokumenty o poufności.
Faza discovery
Z naszego doświadczenia wiemy, że po wstępnej rozmowie, częstym kolejnym etapem przedprojektowym są warsztaty, w trakcie których wspólnie będziemy odkrywać kolejne elementy składowe konieczne do osiągnięcia wyznaczonych przez Ciebie celów.
W trakcie warsztatów:
- w oparciu o wiedzę naszych ekspertów, wspólnie uzupełnimy opis wymagań funkcjonalnych i pozafunkcjonalnych dostarczając Ci materiał ułatwiający skompletowanie kluczowych informacji dla docelowych wymagań biznesowych
- lub przełożymy Twoje wymagania biznesowe na język wizualny dostarczając Ci zmakietowany i uzupełniony diagram procesu w oparciu o notację BPMN2.0 z uwzględnieniem roli systemów informatycznych w realizacji czynności manualnych oraz automatycznej wymianie danych
- zarekomendujemy i dostarczymy zbiór dobrych praktyk dotyczących umiejscowienia kluczowych elementów i funkcjonalności na Twoich interface’ach (UX design)
Dzięki wspólnej pracy warsztatowej, pozyskasz cenną wiedzę, ale i merytorycznie poprawne materiały mogące stanowić podstawę do dalszej pracy.
Podpisanie umowy
Jeśli zdecydujecie się na podjęcie z nami współpracy, po podpisaniu umowy, na podstawie wcześniej wypracowanych materiałów możemy przystąpić do kolejnych etapów. W zależności od potrzeb, może być to:
- Proof-of-Technology – jesteśmy inżynierami oprogramowania ze znajomością wielu dostępnych technologii informatycznych, dlatego mamy możliwość przeprowadzenia oceny możliwości określonych narzędzi, w celu potwierdzenia przyjętych założeń projektowych (np. zestawienie technologii integracyjnych i wybranie tej lub tych, które w największym stopniu spełniają wymagania architektury systemów lub są zgodne z przyjętą przez klienta road mapą rozwoju systemów informatycznych)
- Proof-Of-Concept – polegająca na weryfikacji czy proponowane przez nas narzędzia/aplikacje/produkty spełniają w szerokim aspekcie oczekiwania odbiorców biznesowych – ten etap pozwala udowodnić gotowość naszej koncepcji i projektowanego przez nas rozwiązania do wymagań jednostek organizacyjnych – szczególnie wartościowe jako potwierdzenie, że dysponujemy właściwymi zasobami do realizacji projektu
- Feasibility Study – studium wykonalności projektu (koncepcji/programu/aplikacji) realizowane przez dedykowany zespół Finture na specjalne potrzeby klienta, aby upewnić się, że planowane przedsięwzięcie uwzględnia wszystkie aspekty, włączając w to regulacje formalno-prawne/księgowe/ustawowe/kapitałowe etc.
- Analiza przedwdrożeniowa (czasem nazywany sprintem 0) – angażujący zarówno zespół Finture, jak też określonych właścicieli wymagań biznesowych i informatycznych po stronie klienta – pozwala przygotować szczegółowe wymagania funkcjonalne i pozafunkcjonalne, zidentyfikować możliwie wszystkie potencjalne źródła danych niezbędne dla sprawnej realizacji projektu czy też zweryfikować pierwotne założenia projektu opisane np. w zapytaniu RFP. Ułatwia to dokładne zwymiarowanie całości projektu i oszacowanie niezbędnych zasobów (ludzkich, czasowych, organizacyjnych, technicznych, kosztowych)
- Warsztaty analityczne – to spotkanie z udziałem naszych ekspertów w gronie osób posiadających określoną wiedzę merytoryczną po stronie klienta, które ma na celu uzgodnienie wybranych zagadnień biznesowych i opisanie ich w ustalonej formie (bazą do warsztatów mogą być np. mapy w postaci boardów na MIRO lub spisane wymagania w formie dokumentacji – excel, word etc.)
- Szkolenia – organizujemy dedykowane szkolenia w formule warsztatów lub prelekcji na wybrany przez klienta temat – mają najczęściej charakter zamknięty i są dostosowane do potrzeb klienta (liczba uczestników, tematyka, ćwiczenia, materiały szkoleniowe i poszkoleniowe)
Faza design
W fazie design przechodzimy do wdrażania wcześniej ustalonego planu. Projektujemy makiety, interface użytkownika lub pracujemy z pominięciem tego etapu, przystępując do projektowania architektury rozwiązania lub konkretne elementy, w zależności od przedmiotu zamówienia.
Od preferowanego sposobu pracy klienta uzależniamy w długości sprintów. Razem z klientem wybieramy elementy, które mają być realizowane w ramach tych sprintów.
Skonsultuj swój projekt
Skonsultuj z nami swój projekt i dowiedz się, czy Twój projekt wymaga rozwiązania dedykowanego.