Cyfrowy bank przyszłości

to nie tylko bankowość mobilna. To szybka i automatyczna obsługa wniosków o otworzenie konta, kredytowych, hipotecznych, zwiększenia limitu na karcie. Podobnie odciążenie pracowników przy jednoczesnym poprawieniu doświadczenia klienta to istotny element.

Poznaj rozwiązania dedykowane dla bankowości.

Nawet

30%

szybsza obsługa klienta

Zobacz swoje procesy

Rozmawianie o procesach bez wizualizacji procesu powoduje często utratę informacji. Wraz z naszymi analitykami stworzymy wizualne przedstawienie procesu/procesów, które chcesz zoptymalizować lub zautomatyzować w swojej organizacji pozwalając Ci, nierzadko po raz pierwszy, zobaczyć w pełni jak on wygląda.

... i usprawnij je

Widząc swój proces/procesy zobaczysz gdzie tworzą się wąskie gardła. Jako organizacja będziecie mogli ustalić priorytety i podjąć decyzje dotyczące obszarów, które chcecie i w jaki sposób chcecie zautomatyzować. Dodatkowo pozwoli to również na podjęcie decyzji o integracjach z innymi systemami.

Integracje

Wiemy, że istnieje wiele systemów z których korzystają nasi klienci i by tworzyć możliwie optymalne i efektywne procesy integrujemy nasze rozwiązania z systemami klienta (różnymi kanałami dostępu, robotami, systemami wewnętrznymi).

Rozwiązania dedykowane
dla bankowości

Ponadto wysoki poziom zautomatyzowania procesów wpływa zarówno na szybszą obsługę, zmniejszenie zaangażowania pracowników banku, ale zapewnia często bezobsługową weryfikację różnych typów dokumentów oraz ich form prawnych.

Rozwiązania dedykowane dla bankowości
- case studies

Jak może wyglądać automatyzacja w bankowości? Poznaj nasze doświadczenie w automatyzacji procesów bankowych poprzez nasze case studies.

Zobacz, co zrobiliśmy do tej pory  i przyłącz się do pisania kolejnych.

Automatyzacja wniosków o kartę kredytową

Klient oczekiwał zwiększenia sprzedaży kart kredytowych z kanału zdalnego, a co za tym idzie ograniczenia kosztów tego produktu.

Wypracowanie prostego i uproszczonego modelu oceny ryzyka pozwoliło znaleźć kompromis pomiędzy Bankowością Elektroniczną (doświadczenia klienta) oraz Departamentem Ryzyka (zapewnienie stabilności Banku).

Automatyzacja wniosku o limit kredytowy

Prócz zwiększenia sprzedaży limitu kredytowego z kanału zdalnego było poprawienie doświadczeń klienta (omnikanałowość).

Integracja ze środowiskiem Banku (ponad 100 usług integracyjnych) stanowiła wyzwanie, ale weryfikacja techniczna prowadzona od początku projektu pozwoliła od początku projektu mitygować to ryzyko projektowe

Transformacja cyfrowa dyspozycji kredytowych

Klient oczekiwał zwiększenia automatyzacji w obszarze wydawania dyspozycji kredytowych, aby obniżyć koszty po stronie Operacji.

Dotychczas dyspozycje składane były w oddziałach Banku, udostępnione z poziomu bankowości elektronicznej i mobilnej, odciążyły oddziały Banku i dając konsumentom większy i łatwiejszy dostęp do produktu.

Jak możemy Ci pomóc?

Ponieważ znamy specyfikę bankową i mamy w niej doświadczenie oraz szczerze zależy nam budowaniu trwałych relacji z klientami, zyskasz na kontakcie z nami na każdym etapie procesu. Od uzupełnionych materiałów o wiedzę ekspercką, przez diagramy procesów jeszcze przed rozpoczęciem projektu.

Wycenę swojego projektu uzyskasz na każdym etapie (odpowiednio szczegółową do posiadanych przez nas informacji na temat projektu).

Poznaj gotowe rozwiązania

Wiemy, że istnieje wiele systemów z których korzystają nasi klienci i by tworzyć możliwie optymalne i efektywne procesy integrujemy nasze rozwiązania z systemami klienta (różnymi kanałami dostępu, robotami, systemami wewnętrznymi).

Compliance
Wnioski i Rejestr podmiotów

iWnioski to system służący do obsługi zgłoszeń, który umożliwia zastąpienie tradycyjnego sposobu pracy, opartego na e-mailach i dokumentacji papierowej, jednolitym narzędziem do rejestrowania zapytań oraz wydawania opinii w obszarze Zgodności. Intuicyjne formularze prowadzą użytkownika poprzez kolejne kroki procesu, ułatwiając zarówno właściwy wybór ścieżki procesowania, jak i skracają czas odpowiedzi.

Automatyzacja
i bezpieczeństwo

Wszystkie organizacje stają obecnie przed wyzwaniem zabezpieczenia swojej infrastruktury informatycznej przed cyberatakami. Przedsiębiorstwa korzystające z wielu systemów komputerowych opracowują polityki zarządzania bezpieczeństwem.  Zaangażowanie wielu decydentów oraz kontrola zgodności z politykami stanowią wyzwanie i istotny problem nawet dla dobrze zarządzanych i dużych podmiotów.