Rozwiązania dedykowane

Dysponujemy własnym, autorskim frameworkiem wytwórczym, a także szerokim portfolio gotowych komponentów technicznych. pozwalającym nam efektywnie wykorzystać dostępne zasoby ludzkie. Przykładamy szczególną wagę do kwestii optymalizacji kosztów wdrożeniowych oferowanego rozwiązania. Skupiamy się na realizacji przedmiotu zamówienia w najkrótszym możliwym terminie uwzględniając oczekiwania klientów (quick wins, MVP).

Początkiem naszej pracy jest dobre zrozumienie business case przedsięwzięcia. W toku prowadzonych rozmów powstaje szczegółowy opis wymagań technicznych, biznesowych oraz pozafunkcjonalnych, często z towarzyszącym etapem projektowania i makietowania. Zawsze bierzemy odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowanych przedsięwzięć, dlatego zależy nam na pozytywnych doświadczeniach naszych klientów oraz nawiązywaniu długoterminowych relacji biznesowych.

Uwielbiamy wyzwania i jesteśmy otwarci na nowe i ekscytujące projekty. Tworzymy i dostosowujemy nasze rozwiązania, aby mieć pewność, że spełniają potrzeby i pomagają osiągnąć Twoje cele biznesowe. Z Finture zawsze możesz mieć pewność, że Twoje aplikacje są precyzyjnie szyte na miarę.